Saved Bookmarks
| 1. |
Twelve large bottles of water cost $9.a. How many bottles can you buy for $3?b. What is the cost per bottle of water?c. How much would 7 bottles of water cost?ANSWER ALL OF THEM |
|
Answer» . 4bottle can be bought b. 1.333$ C. 9.333 |
|