1.

Twelve large bottles of water cost $9.a. How many bottles can you buy for $3?b. What is the cost per bottle of water?c. How much would 7 bottles of water cost?ANSWER ALL OF THEM

Answer»

ANSWER

. 4bottle can be bought

b. 1.333$

C. 9.333



Discussion

No Comment Found

Related InterviewSolutions