1.

Raja bought egg for 19.80₹ milk for 30.02₹.How much did he spend altogether ?​

Answer»

Step-by-step EXPLANATION:

╭━━━━━━━╮

┃ .... •• ● |

┃███████┃

┃███████┃

┃███████┃

┃███████┃

┃███████┃

┃███████┃

┃███████┃

┃███████┃

┃  # = > ┃

╰━━━━━━━╯



Discussion

No Comment Found

Related InterviewSolutions