Saved Bookmarks
| 1. |
If two pillows cost 300 how much will one pillow cost |
|
Answer» Step-by-step explanation: SINCE the cost of 2 PILLOWS = rs 300 therefore, the cost of 1 PILLOW = 300/2 150 |
|